Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

1- tahtamoda.com'da KAPIDA ÖDEME Var mıdır?

Evet! tahtamoda.com'da KAPIDA ÖDEME ile sipariş verebilirsiniz. Ödemenizi ürün kapınıza geldikten sonra kargo elemanına NAKİT olarak yapabilirsiniz.

2- Hangi Kargo Firması ile Çalışıyorsunuz?

Türkiye'nin en iyi kargo firmalarından biri olan Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız.

3- Kargom Ne Zaman Ulaşır

tahtamoda.com'dan saat 14:00'a kadar verilen siparişler, ister kişiye özel ürünler olsun, ister düz ürünler olsun tüm siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Ancak bu, siparişinizin aynı gün teslim edileceği anlamı taşımamaktadır. Gönderilerimizi Eskişehir’ deki Atölyemizden yapmaktayız. Sipariş teslimat süreleri ise şöyledir; Eskişehir’e 600 Km. mesafedeki İllere siparişinizi müteakiben 1 sonraki gün; 600 km.'den uzak olan illere ise 2 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır. Ancak bunun tek istisnası MOBİL Bölgelerdir.

MOBİL BÖLGE NEDİR?

Yurtiçi Kargo'nun şubesinin olmadığı operasyonel olarak standart hizmet alanları dışında kalan ve haftanın ancak belirli günlerinde teslimat yapılan yerleşim birimleridir. Bu nedenle Mobil bölgelere gönderilecek olan kargolarda teslim süreleri değişiklik gösterebilmektedir.

 

tahtamoda.com'dan yapmış olduğunuz alış verişler ilgili olarak, tüm sipariş süreçlerinizi sistemimize tanımlamış olduğunuz e-mail hesabınızdan takip edebilirsiniz. Kargonuz YURTİÇİ KARGO ya teslim edildiğinde, sistemimize tanımlamış olduğunuz E-Posta Adresinize KARGO TAKİP NUMARASI E-Posta olarak gönderilmektedir. Kargonuzun tüm hareketlerini KARGO TAKİP NUMARASI ile YURTİÇİ KARGO resmi internet sitesinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. 

4- Kargo Bedeli Ne Kadardır?

tahtamoda.com'da Tüm ürünlerde Kargo BEDAVADIR

5- Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli Ne Demektir ve Neden Ödeniyor?

Kapıda ödeme ile yapılan alış verişlerde teslimatı sağlayan kargo firması, tıpkı bir banka işlevi görmektedir. Bunun için de tahsilat hizmeti sağladığı kişiden komisyon kesmektedir. tahtamoda.com'dan yapacağınız kapıda ödemeli alış verişlerde bir kereye mahsus olarak 8,00 TL komisyon bedeli ürün fiyatına ek olarak yansıtılmaktadır. 

6- KKTC'ye veya Yurt Dışına Kargo Gönderiyor musunuz?

Maalesef şu an için sadece Türkiye'deki İL ve İlçelere kargo gönderisi yapmaktayız.

7- Toptan Satışınız Var mıdır?

Evet toptan hediyelik eşya satışımız bulunmaktadır. Bunun için bize   numaralı telefondan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 8- Beğenmediğim Ürünü Nasıl İade Edebilirim?

tahtamoda.com' dan satın almış olduğunuz ürünü, herhangi bir mazeret göstermeksizin 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Ancak, üzerine fotoğraf baskısı yapılan, isim yazılı olan, yani yeniden satılması mümkün olmayan KİŞİYE ÖZEL olarak hazırlanmış olan ürünler İADE kapsamı dışındadır!

9- Siparişim Kırık Geldi Ne Yapmalıyım?

Kargo ile tarafınıza ulaşan ürünü teslim aldığınızda kontrol etmenizi öneriyoruz. Eğer ürününüz taşıma esnasında zarar görmüşse, ürünü teslim almadan önce kargo yetkilisine muhakkak "tutanak" tutturarak, kolinizi iade etmenizi rica ederiz. Tutanak olmaması durumunda kargonun sebebiyet verdiği ürün hasarından dolayı zararımızı maalesef kargo şirketinden tazmin edememekteyiz. Bu şekilde de siz değerli müşterimize ürün bedelinin iadesini yapamamaktayız. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi değerli müşterilerimizden önemle rica ederiz.

10- Kredi Kartı ile Alış Veriş Güvenliği

tahtamoda.com'da yapacağınız kredi kartı alış verişlerde içiniz rahat olsun! Çünkü Kredi kartı bilgileriniz SSL sertifikalı Sanal Pos Sistemi ile birlikte güvenilir bir şekilde doğrudan banka veri tabanına girilmektedir. Kart bilgilerinizi hiç kimse göremez!

 

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...